Bezpieczna energia z odpadów

11. Konferencja Paliwa z odpadów (8-9 czerwca)

11. Konferencja Paliwa z odpadów odbędzie się w dniach 8-9 czerwca w formule hybrydowej, czyli stacjonarnie w Wiśle lub online.

Rynek paliw z odpadów rozwija się w Polsce od wielu lat. Dziś borykamy się z nadpodażą paliw, odbiorcy RDF dyktują ceny a magazynowane paliwa stanowią zagrożenie pożarowe. Przemysł cementowy nie zaabsorbuje więcej frakcji palnej. Szansą jest modernizacja ciepłowni i elektrociepłowni w kierunku opalania paliwami z odpadów, eksport RDF oraz chemiczny recykling. Kluczowym zagadnieniem dla branży jest zwiększenie popytu na paliwa z odpadów. Bezpieczny transport i magazynowanie paliw z odpadów to równie ważne kwestie. Wraca temat utraty statusu odpadu przez paliwa z odpadów, co znacząco wpłynęłoby na rynek. Szukamy też nowych i innowacyjnych technologii, które podwyższą efektywność biznesów opartych na produkcji i zagospodarowaniu paliw z odpadów.

Wszystkie te tematy poruszymy na tegorocznej edycji, największej w Polsce konferencji branży paliw z odpadów.

Konferencja „Paliwa z odpadów” skierowana jest do wytwórców i odbiorców paliw z odpadów, a także władz samorządowych oraz jednostek naukowych, które na co dzień zajmują się tematyką paliw alternatywnych. Corocznie jest to największe spotkanie dostawców RDF w naszym kraju.

Konferencja będzie dla Państwa świetną okazją do śledzenia trendów w branży oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych z dostawcami i odbiorcami RDF w Polsce.

Koordynator konferencji: Julia Gostyńska, j.gostynska@abrys.pl, +48 784 036 990

Więcej informacji na stronie:
https://paliwazodpadow.abrys.pl/

Strona rejestracji:
https://paliwazodpadow.konfeo.com/pl/groups

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na Konferencję w wybranej formule!