Bezpieczna energia z odpadów

Webinarium – Gospodarka odpadami w czasie epidemii 08.04.2020

Problem epidemii spadł na całą gospodarkę, również na branżę gospodarki odpadami.

Nagle pojawiły się zupełnie nowe problemy związane ze zmianą strumienia odpadów, brakami kadrowymi związanymi z chorobą, pojawieniem się w odpadach komunalnych odpadów z kwarantanny czy utrudnieniami w realizacji selektywnej zbiórki odpadów. W tle mamy wdrażanie BDO i reorganizację systemu gospodarki odpadami.

Specustawa i nowe regulacje mające chronić przedsiębiorców tzw. tarcza antykryzysowa tworzą się na naszych oczach. Zakłady gospodarki odpadami, firmy zbierające odpady, instalacje komunalne muszą pracować, borykając się z nowymi wyzwaniami, stając codziennie przed dylematami i często trudnymi decyzjami.

Gdy nowe zapisy prawa dopiero się kształtują, a sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie, zapraszamy Państwa na spotkanie w gronie praktyków – autorytetów naszej branży, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z ostatnich tygodni prowadzenia swoich zakładów i firm. Ekspert z dziedziny prawa zarysuje, jak kształtują się specjalne przepisy i czy realnie pomogą w pracy branży odpadowej. Pokażemy jakie nowe narzędzia ułatwią pracę Waszych zakładów i firm w tym specyficznym czasie.

 

Zapraszamy: https://odpady.covid.abrys.pl