Bezpieczna energia z odpadów

Zarządzanie transportem w gospodarce odpadami.

Nowoczesne oprogramowanie to klucz do sprawnego zarządzania logistyką w gospodarce odpadami oraz narzędzie pozwalające w pełni zarządzać firmą wyspecjalizowaną w usługach transportowych i spedycyjnych dla branży odpadowej, recyklingowej i nie tylko. 

Oprogramowanie dedykowane dla tego typu przedsiębiorstw musi uwzględniać specyfikę branży, w której szczególnie ważne są takie aspekty jak bezpieczeństwo, terminowość i optymalizacja kosztów. Z uwagi na narastającą presję płacową, a także problemy ze znalezieniem wykwalifikowanych pracowników, rolą dobrego systemu informatycznego jest nie tylko usprawnienie samego procesu logistycznego ale również zwiększenie wydajności pracowników i automatyzacja funkcjonowania całego przedsiębiorstwa.

Jednym z ciekawszych, wśród dostępnych na rynku rozwiązań dedykowanych branży spedycyjnej i transportowej, jest system informatyczny SunTrack. Znaleźć w nim możemy wszelkie przydatne funkcje, takie jak zarządzanie procesem transportowym, zarządzanie rozliczeniami, raportowanie, a nawet system do urlopów pracowników. 

System SunTrack można też łatwo rozbudowywać o nowe funkcje, w tym tworzyć oprogramowanie szyte na miarę potrzeb klienta. Wydajny kod oprogramowania pozwala na łatwie integracje z innymi systemami, np. księgowymi lub magazynowymi. Dostawca oprogramowania, firma Southern Sun, zapewnia też stały serwis i wsparcie. Wdrożenie oprogramowania jest przeprowadzane indywidualnie z uwzględnieniem specyfiki każdego przedsiębiorstwa. 

Więcej o możliwościach systemu dowiedzą się Państwo na: https://apps.southernsun.pl/suntrack/