Bezpieczna energia z odpadów

Ekotech w kwietniu. Znamy nową datę targów.

Branża gospodarki komunalnej od lat spotyka się w Targach Kielce. Właściciele firm, przedstawiciele samorządów i włodarze miast cenią sobie atmosferę targów Ekotech. W przyszłym roku wydarzenie wyjątkowo odbędzie się między 28 a 29 kwietnia 2021 r.

Sytuacja pandemiczna w naszym kraju, a także obowiązki, jakie wzięły na siebie Targi Kielce, nie pozwalają na organizację wydarzenia w tradycyjnym już, lutowym terminie. Tragi Ekotech odbędą się pod koniec kwietnia, jednak atmosfera spotkań i biznesowego klimatu będzie taka sama!

Od lat podczas targów Ekotech firmy prezentują swoją ofertę szerokiemu gronu profesjonalnych zwiedzających. Wśród wystawców znajdują się producenci nowoczesnych linii do segregowania odpadów, belownic,  czy systemów niszcząco-prasujących. Podczas targów Ekotech zobaczyć można również urządzenia dla gospodarki komunalnej, zabudowy i kontenery ascenizacyjne, śmieciarki oraz brykieciarki. Kieleckie wydarzenie słynie również z konferencji i seminariów o wysokim poziomie merytorycznym.

Podczas tej edycji nie będzie inaczej. Choć termin jest inny, to organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby wydarzenie zachowało swój wcześniejszy, wysoki poziom, a wystawcy i zwiedzający byli zadowoleni z udziału w targach.